visoki pojačanje 11dBi 800~2700 Mhz N-female Log-periodična vanjska antena za CDMA/GSM, DCS AWS WCDMA LTE pojačalo signala besplatna dostava

visoki pojačanje 11dBi 800~2700 Mhz N-female Log-periodična vanjska antena za CDMA/GSM, DCS AWS WCDMA LTE pojačalo signala besplatna dostava

5 %

HRK 191.00

HRK 201.54

Novo

U trgovini.


Električne Karakteristike
Frekvencijski raspon(Mhz)
806~960/1710 ~2700
Širina Pojasa(Mhz)
154/990
Pojačanje(d Bi)
10/11
Širina zrake pola snage(°)
H : 95/75 V : 60/55
КСВН
≤1.5
Ulazni Otpor(Ω)
50
Polarizacija
Vertikalni
Maksimalna ulazna snaga(W)
50
Молниезащита
Zemlja dc
Tip ulazni priključak
N ženski ili Подгонянный
Mehaničke Karakteristike
Dimenzije (mm)
415*210*65
Težina antene(kg)
0.91
Radna temperatura(°c)
-40~60
Nominalna brzina vjetra (m / s)
60
Boja avionu
Bijela
Način montaže
Držite se za stup
Ugradnju opreme(mm)
¢40-¢60

brend: SignalPlus
Učestalost: 800~2700 mhz
Dobiti: 11dBi
spojnica: N-žena ili подгонянный

Slični prijedlozi

honghuismart mikrofon zvučnik handfree K plug 2pins za kenwood, baofeng, weierwei, puxing,tyt, quansheng, wouxun i tako dalje voki toki Novo
honghuismart mikrofon zvučnik handfree K plug 2pins za kenwood, baofeng, weierwei, puxing,tyt, quansheng, wouxun i tako dalje voki toki

Opis : Svi naši proizvodi su potpuno novi 360 stupnjeva okretni rever isječak na stražnjoj strani mikrofona Kućište je izrađeno od plastike otporna na s vodootporan dizajn za sigurno korištenje...

HRK 60.00
Catv outdoor fiber optical node 4 izlaza AGC Optical Receiver 220V Novo
Catv outdoor fiber optical node 4 izlaza AGC Optical Receiver 220V

Catv outdoor fiber optical receiver 4 izlaza AGC Optical Receiver 220 V 1 Opis proizvodaOptički prijemnik CATV XW17 OPR04ovo je naš novi dizajniran optički prijemnik CATV, i ovaj optički čvor koristi MMIC kao pre kaskadna pojačala i povratni kaskada, koristi Ga As power double hybrid module...

HRK 360.00
Kabel modula repetitor 48-Y1 za YAESU MOBILE FT-2800 T-8800 FT-7800 Novo
Kabel modula repetitor 48-Y1 za YAESU MOBILE FT-2800 T-8800 FT-7800

Kabel modula repetitor 48Y1 za YAESU MOBILE FT2800 T8800 FT7800Pogodno za mobilne Radio YAESU : YAESU FT8900,FT7800,FT8800,FT1802 M ,FT1807,Pogodan Je Za Radio BAOJIEMobile : BAOJIE BJ9900Paket Sadrži : Kabel modula repetitor 1×48Y1 za mobilni telefon YAESU MobileKupnja Hrane : Nudimo uzimale popust na kupnju, kupi više, uštedite više...

HRK 60.00
Kvalitetan Mjerač snage Optico +6 ~ -70 dbm s priključkom FC / SC, se koristi u telekomunikacijama Novo Izvrsna cijena
Kvalitetan Mjerač snage Optico +6 ~ -70 dbm s priključkom FC / SC, se koristi u telekomunikacijama

FiberOptički Mjerač SnageOPIS : Mjerač snage sa čipom микрокомпьютерного upravljanje i velikim zaslonom grafički LCD zaslona, on može osigurati točnost mjerenja od 850 do 1625 Nm raspona valnih duljina i opseg mjerenja, uključujući 70 dbm do +6 dbm...

HRK 184.00 197.94
Mini-soft fleksibilna antena za UHF VHF dual band SMA Female za KENWOOD Baofeng BF-UV5R,BFUV82,BF888S,PUXING,TYT etc voki toki Novo
Mini-soft fleksibilna antena za UHF VHF dual band SMA Female za KENWOOD Baofeng BF-UV5R,BFUV82,BF888S,PUXING,TYT etc voki toki

Opis : Svi naši proizvodi su potpuno novi Tip priključnice : SMAF (ženski) Raspon frekvencije : dual band VHF / UHF Frekvencija : 144 MHz / 430 MHz Pojačanje : 2,15 dbi Maksimalna snaga : 10 W...

HRK 30.00
Catv vanjski fiber optički čvor 220V Novo
Catv vanjski fiber optički čvor 220V

Catv vanjski optički prijemnik 220 V 1 Opis proizvodaOptički prijemnik XW17 OPR04 CATVovo je naš novi dizajniran optički prijemnik CATV, i ovaj optički čvor uzima MMIC kao pre kaskadna pojačala iobrnuta korak je koristila dvostruki hibridni modul Ga As power...

HRK 360.00
Extrem je kompatibilan primopredajnik 28Gb/s 1310nm visoka SFP28 10km, optički modul 25G SFP28 LR s priključkom LC, single mode. Novo Izvrsna cijena
Extrem je kompatibilan primopredajnik 28Gb/s 1310nm visoka SFP28 10km, optički modul 25G SFP28 LR s priključkom LC, single mode.

Primopredajnik 28 GB / s 1310nm visoka SFP28 10km karakteristike proizvoda do 28gbps kanala za prijenos podataka do 10km na SMF DFB laser i pin prijemnik metalno kućište, za slabije EMI 2žični sučelje s ugrađenim digitalnim dijagnostički nadzor tehničke specifikacije kompatibilan sa SFFa 8472 kompatibilan sa SFP+ MSPa s priključkom LC jedan izvor napajanja 3.3 V рассеиваемая snaga telo radna temperatura : od 0°C do +70°C programe 25 G Ethernet datumcentar i fiber kanal stand ARD kompatibilan sa SFF8431 kompatibilan sa SFFa 8472 Ro HS compliantVeličina KrugaPaketNaša TvornicaSavjeti molimo pročitajte pažljivoDOSTAVA1.šaljemo robu u sve zemlje svijeta.1.1 pružamo besplatnu dostavu sa Epacket u Sjedinjene Države,paketi moraju biti manje 2000грамм,rok isporuke je oko 720 dana.ako je cijena paketa iznosi više od 200 dolara, će se naplaćivati porez.1.2 registrirana Zračni mail stup kita i besplatni prijevoz pošiljke, paketi moraju biti od 2000gram, ovaj put перевозкы tereta može se staviti na svim glavnim zemljama u svijetu, normalno rok isporuke 16~35days,osim Braizil, to će biti 60~90days.1,3 međunarodna курьерское kao što su DHL, EMS, Federal Express, UPS,TNT опционное na vašem upitu, cijena će biti na doplatak kupaca.Mi ćemo pokušati pronaći najbolji put перевозкы tereta sukladno različit položaj kako bi transportu...

HRK 1562.00 1644.00
Izvor napajanja Huawei ETP 48100-B1 OLT Novo
Izvor napajanja Huawei ETP 48100-B1 OLT

Izvor napajanja Huawei ETP 48100B1 OLTMolimo vas, ne ustručavajte se kontaktirati nas ukoliko imate bilo kakvih pitanja.

HRK 1560.00
Za Mellanox 0.5-Metar MC3309130-50,10 G SFP+ Direct Attach bakreni kabel Twinax Novo
Za Mellanox 0.5-Metar MC3309130-50,10 G SFP+ Direct Attach bakreni kabel Twinax

Za Mellanox 0.5Metar MC330913050,10 G SFP+ Direct Attach bakreni kabel TwinaxKabliranje skupština SFP + Twinax EBLINKovo rješenje 10 Gb E, koja povezuje host sustava 10 Gbit / s PO mnogo nižoj cijeni nego što je to optički primopredajnici.Kabeli EBLINK SFP+ Copper Twinax pogodna za vrlo kratke udaljenosti i nude vrlo ekonomičan način povezivanja unutar profila i kroz susjedne stupa...

HRK 144.00
1 Mw biotehnologija Crveno lasersko svjetlo fiber optički kabel tester vizualni дефектоскоп Checker optički mjerač snage optički волоконные alati Novo Izvrsna cijena
1 Mw biotehnologija Crveno lasersko svjetlo fiber optički kabel tester vizualni дефектоскоп Checker optički mjerač snage optički волоконные alati

1 Mw biotehnologija Crveno lasersko svjetlo fiber optički kabel tester vizualni дефектоскоп Checker optički mjerač snage optički волоконные alatiTehničke karakteristike : Valna duljina : 650 NmIzlazna snaga : 1 MwPriključak : ukupna priključak od 2,5 mm(SC / FC / ST)Frekvencija : 1 HzPrehrana : AA 1.5 V(bez baterije)Radna temperatura : od 10 do +45 stupnjevaDomet : 15 kmMaterijal : plastična kućišta

HRK 67.00 72.00
GM300 GM350 GM950 GM360 8-kontaktni RJ-45 GM300 automobil mobilne auto radio mikrofon zvučnik Novo
GM300 GM350 GM950 GM360 8-kontaktni RJ-45 GM300 automobil mobilne auto radio mikrofon zvučnik

TEHNIČKE KARAKTERISTIKE ZVUČNIKAOsjetljivostFrekvencijski opseg 92±3 db(F0) ~20 khzImpedancija8Ω±15%TEHNIČKE KARAKTERISTIKE MIKROFONAOsjetljivost30 ±3 dbFrekvencijski opseg20~20 khzImpedancija2.2 DO OMZnačajke сверхмощная gumb za push to talk, PTT se nalazi sa strane...

HRK 84.00
Aluminijsko kućište design telo 25x25x40 mm kućište pojačala razvodna kutija elektronika izlazna veza kućište Novo
Aluminijsko kućište design telo 25x25x40 mm kućište pojačala razvodna kutija elektronika izlazna veza kućište

Aluminijsko kućište design telo 25x25x40mm kućište pojačala razvodna kutija električna utičnica značajke kućišta : dimenzije (vanjske) : 25mm(0.98")(H) X25mm(0.98")(W) X40mm(1.57")(L) dimenzije (unutrašnje) : 19mm(0.74")(H) X19mm(0.74")(W) X40mm(1.57")(L) teški Kalibar экструдированная aluminijska konstrukcija pro pjeskarenje obrada / mat анодированная završiti ugrađeni kanali drže pcb odličan nastup elektromagnetskog oklop ugrađeni kanali mogu držati pcb dobro za elektronski projekti, jedinice za napajanje, projekti učenika, pojačala, etc., hvala za njegove prirode hlađenje, zaštite od elektromagnetskog polja i робастной dizajna...

HRK 19.14
Besplatna dostava 1x2 mehanički fiber optički prekidač bez priključka Novo
Besplatna dostava 1x2 mehanički fiber optički prekidač bez priključka

Besplatna dostava 1x2 mehanički fiber optički prekidač bez priključkaOpis : PLAĆANJE1 možemo prepoznati plaćanje putem Escrow, West vezu i T / T Najbolji načinto je direktni online plaćanje, koju možete odabrati sami...

HRK 515.94
MPO-LC 1M MPO Mužjak to 8 LC UPC Duplex 12 Fibers OM3 Multimode Bijeg Cable LC-MPO MTP-8LC kompatibilan sa CISCO i svim ostalim Novo
MPO-LC 1M MPO Mužjak to 8 LC UPC Duplex 12 Fibers OM3 Multimode Bijeg Cable LC-MPO MTP-8LC kompatibilan sa CISCO i svim ostalim

Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Svi naši proizvodi se pruža jednogodišnju garanciju kvaliteta Za više informacija ili tehničkih pitanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati u Službi za See Me...

HRK 177.00
BAOFENG Radio Original Desktop Charger fit for BAOFENG UV-5R Europe US type Novo Izvrsna cijena
BAOFENG Radio Original Desktop Charger fit for BAOFENG UV-5R Europe US type

Poštovani kupci,To je prijateljski podsjetnik o tome, da ako naručujete putem aplikacije Aliexpress, vi ćete otkriti da je cijena puno jeftiniji od PCu, i to štedi puno vremena da se izvrši plaćanje, molimo vas, skenirajte QR kod i dobiti više aplikacija sa čuđenjem, uživajte u kupovini i hvala!Novi radio BAOFENG izvorni desktop punjač je pogodan za BAOFENG UV5 R(europski tip) sa free shippingObično mi isporučujemo штепсельную utikač EU i SADaZa штепсельной vilice AU / UK, ako nema zalihe, mi ćemo poslati adapter za prijenos i desktop punjač 1pcTehničke karakteristike : Desktop punjač baterija Liion : Model : CH5Ulaz : DC 10 VIzlaz : DC 8.4 v 400m AAdapter : Model : A88Ulaz : AC 100240 V 5060 HzIzlaz : DC10 V 500m AKompatibilnost za Baofeng UV5 RSadržaj Pakiranja : 1 * desktop punjač CH51 * Adapter A88 s pravom tanjura za svoju zemljuNašiZalažemo se za vaše zadovoljstvo...

HRK 42.00 49.92
Besplatna dostava 10ocs Poscag stranične sustav normalno pager, Alfa stranične sustav prijenosni sustav stranične Novo
Besplatna dostava 10ocs Poscag stranične sustav normalno pager, Alfa stranične sustav prijenosni sustav stranične

Besplatna dostava 10шт pocsage pager, tekst pager specifikacija1.ruka i PC su programirani Programer USB id.2.PLL ili kristal, 137930 Mhz, POCSAG ili Flex (molimo vas obavijestite nas učestalost vam je potrebno, frekvencija samo može biti instaliran oko 2 Mhz nakon подтверженной instalacije) ako kupci ne provjerili frekvenciju, onda ćemo im 433.92 Mhz)3...

HRK 3594.00
2 kom. / lot visoke kvalitete multi-mode optički media converter 10/100 Mbit / s dual-multi-mode fiber luka SC pretvarač 2 km Novo
2 kom. / lot visoke kvalitete multi-mode optički media converter 10/100 Mbit / s dual-multi-mode fiber luka SC pretvarač 2 km

Opis proizvoda10 / 100 m prilagodljiva fiberoptic transceiver fast Ethernet neovisno dizajniran i proizveden novim visokobrzinske proizvodima prijenos optičke mreže Ethernet tvrtke To se može postići na dva različita витых parovima i fiberoptičkom pretvaranje sredstava za prijenos, relej 10 / 100 BaseTX i 100 BaseFX dvije različitim segmentima mreže...

HRK 317.94
20x SO239 UHF Female to SMA Male Plug RF antenski adapter Novo
20x SO239 UHF Female to SMA Male Plug RF antenski adapter

20 X SO239 UHF Female to SMA Male Plug RF antenski adapterZnačajke : SO239 UHF Female to SMA MalePaket : Antenski priključak : 20штSamo NoviNapomena : 1 šaljemo robu samo na vašu adresu Alipay Mi nećemo imati nikakvu odgovornost za krivu adresu isporuke, uzrokovane nepažnjom kupca...

HRK 153.00
tip ručka metala rezanje staklenih vlakana ručka unazad вырезывания vlakana rezanje vlakana posebna olovka male čelik Novo Izvrsna cijena
tip ručka metala rezanje staklenih vlakana ručka unazad вырезывания vlakana rezanje vlakana posebna olovka male čelik

Naziv proizvoda : vrsta za rezanje olovke staklenih vlakana1, Čelikkarbid materijal oštrice2, jednostavan za to da se odstrani , otpornost na habanje .3, nošenjem udobne , veličina slični su zajedničkim ručkom, skupljanja udobnost4, zaštitna kapica, pobrinite se da rezanje glava ne slučajno oštećen, molimo vas, budite oprezni, da nose kapu, kada se ne koristi, izbjegavajte sudara .

HRK 85.00 89.28
puni raspon 698-960 Mhz / 1710-2690 Mhz sma konektor za 4G LTE vanjska antena Novo
puni raspon 698-960 Mhz / 1710-2690 Mhz sma konektor za 4G LTE vanjska antena

ELEKTRIČNE KARAKTERISTIKEFrekvencijski RasponPojačanje 17102690 Mhz / 698960 Mhz5 dbV S W RUlazna ImpedancijaZračenje 50ΩОмниMaksimalna potrošnja energijeVata50 WPolarizacijaLinijskiMEHANIČKE KARAKTERISTIKEVrstu PriključkaSMA muškoneto težina0,15 kgDužina17cmPromjer5 cmBoja AvionuBijelaMaterijal AvionuTRBUŠNE PRESSTip Kabela3 M RG174Vrsta montažeMagnetna podlogaTemperatura SkladištenjaOd 45°C do +75°CRadna TemperaturaOd 45°C do+75°C1...

HRK 90.00
Visoka kvaliteta tipska utičnica s visokim pojačanjem 868 Mhz antena lora gsm antena mobilne pojačalo signala osnovni router antena Novo Izvrsna cijena
Visoka kvaliteta tipska utičnica s visokim pojačanjem 868 Mhz antena lora gsm antena mobilne pojačalo signala osnovni router antena

Električne KarakteristikeFrekvencijski raspon(Mhz)806960Širina Pojasa(Mhz)83.5Pojačanje(d Bi)12Širina zrake pola snage(°)H : 360 V : 20КСВН≤1.5Ulazni Otpor(Ω)50PolarizacijaVertikalniMaksimalna ulazna snaga(W)50МолниезащитаZemlja dcTip ulazni priključakN ŽenaMehaničke KarakteristikeDimenzije (mm)Φ20*1200Težina antene(kg)0.75Radna temperatura(°c)40~60Nominalna brzina vjetra (m / s)60Boja avionuSivaNačin montažeZadržavanje stupUgradnju opreme(mm)¢40¢60

HRK 330.00 347.76
Visoka Točnost Hot Melt Vlakana Mesarski Optičkih Vlakana Rezni Nož Fiber Optički Mesarski Mesarski Nož Vlakana Novo
Visoka Točnost Hot Melt Vlakana Mesarski Optičkih Vlakana Rezni Nož Fiber Optički Mesarski Mesarski Nož Vlakana

Visoka Točnost Hot Melt Vlakana Mesarski Optičkih Vlakana Rezni Nož Fiber Optički Mesarski Mesarski Nož VlakanaSpeficications odnosi se vlakna promjera pokrivenost stakloplastike silika 250um ~ 900um gol promjer vlakana 125um dužina scola 5~20mm kut scola život oštrice >48,000 čips veličina 58 mm (W)×54 (D)mm x 28mm (H) težina 280gPLAĆANJE1...

HRK 239.94
XQF 10шт PZR zvučnik mikrofon mikrofon slušalica za Voki Toki SEPURA STP8000 STP8030 STP8038 STP8040 Stp8080 Radio slušalice Novo
XQF 10шт PZR zvučnik mikrofon mikrofon slušalica za Voki Toki SEPURA STP8000 STP8030 STP8038 STP8040 Stp8080 Radio slušalice

Svaki red će primiti dar , kao na sliciPRITISNI za razgovor zvučnik mikrofon mikrofon slušalica za Voki Toki SEPURA STP8000 STP8030 STP8035 STP8038 STP8040 Stp8080 Radio slušalice Opis : Ova slušalica za SEPURA radio STP8000 ...

HRK 1026.00
10 kom./lot 4G 10dbi LTE antena 698-960 / 1700-2700 Mhz SMA Male RG174 3M Clear Sucker + adapter SMA Female to Male CRC9 Novo Izvrsna cijena
10 kom./lot 4G 10dbi LTE antena 698-960 / 1700-2700 Mhz SMA Male RG174 3M Clear Sucker + adapter SMA Female to Male CRC9

4 G 10dbi LTE antena 3g 4g lte antena 698960 / 17002700 Mhz sa magnetnim osnova SMA Male RG174 3 M Clear Sucker antena+ adapter SMA Female to Male CRC9Standard : 1...

HRK 198.00 208.92
Novi 4g lte modem antena 9db 698-960 / 1710-2700 Mhz 4g lte booster SMA priključak antene Besplatna dostava Novo
Novi 4g lte modem antena 9db 698-960 / 1710-2700 Mhz 4g lte booster SMA priključak antene Besplatna dostava

698960 / 17002700 Mhz 4 G 9d B LTE antena 4g lte antena sa zlatnim premazom SMA PlugStandard : 1 frekvencija : 698960 / 17102700 Mhz2 КСВН : 9 težina antene : 42 g

HRK 31.50